szczebel napisał(a):

|
Wydawało mi się , że zarząd mówił o jakiś transferach jak przejdziemy litwinów to trzymam za słowo .
|
Życzę sobie, Tobie i wszystkim kibicomWisły aby słowo ciałem się stało jednak pamiętając co działo się w przesłości obiecanki zarządu należy włożyc między bajki. Owszem nie wykluczam że do zespołu dołączy ktoś jeszcze jednak znając specyfikę naszego futbolu i piłki klubowej nasze ruchy transferowe oceniam na wysoce nieprofesjonalne (wiem ze ameryki nie odkryłem) Niestety ale takich czasów dożyliśmy że pilka cypryjska, turecka odjechała nam na przynajmniej 5 lat do przodu. I co my mamy w tym temacie jeszcze napisac? Wszystko tutaj to marnosc i taka jest prawda. Nam zostaje tylko miłosc do herbu.