|
W zeszłym sezonie w ofensywie nie było beznadziejnie , bo ratował nas Marcelo, teraz będziemy mieć jeszcze emeryta, bo za pół roku zostaniemy z dwoma uczniakami. Wydawało mi się , że zarząd mówił o jakiś transferach jak przejdziemy litwinów to trzymam za słowo .
|