Wyświetl pojedynczy post
szczebel
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Rojów ( Wielkopolska)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28822
Stary 09.07.2010, 23:06
W zeszłym sezonie w ofensywie nie było beznadziejnie , bo ratował nas Marcelo, teraz będziemy mieć jeszcze emeryta, bo za pół roku zostaniemy z dwoma uczniakami. Wydawało mi się , że zarząd mówił o jakiś transferach jak przejdziemy litwinów to trzymam za słowo .
Odpowiedz cytując