Spokojnie Małecki dostanie rozgrzeszenie, i jeszcze go pobłogosławia na przyszlosc...
To nawet dobra sytułacja dla klubu, dostanie pozadna kare, to znowu troche grosza w kieszeni Pana Cupiala zostanie. Fakt jakies drobne na lody ale zawsze cos

Jak pokazuje polityka naszego klubu. Kasa Kasa jeszcze raz Kasa. Dlatego wlaśnie go nie wyrzuca, bo poza Pawlem Brozkiem jesli odzyska kiedys forme, i bedzie wykorzystywal chociaz 1 setke na 4 to tylko Maly rokuje na jakis dobry grusik do kieszeni Prezesa Prezesow.
Bo to co nas podnieca to sie nazywa Kasa...

Raz !!! Dwa !!! Trzy!!! Cztery!! Pięc Milionow


!! Mało !!!!!!!!!!!!!!!!!!