Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
 
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28819
Stary 09.07.2010, 22:48
Spokojnie Małecki dostanie rozgrzeszenie, i jeszcze go pobłogosławia na przyszlosc...
To nawet dobra sytułacja dla klubu, dostanie pozadna kare, to znowu troche grosza w kieszeni Pana Cupiala zostanie. Fakt jakies drobne na lody ale zawsze cos Jak pokazuje polityka naszego klubu. Kasa Kasa jeszcze raz Kasa. Dlatego wlaśnie go nie wyrzuca, bo poza Pawlem Brozkiem jesli odzyska kiedys forme, i bedzie wykorzystywal chociaz 1 setke na 4 to tylko Maly rokuje na jakis dobry grusik do kieszeni Prezesa Prezesow.

Bo to co nas podnieca to sie nazywa Kasa...
Raz !!! Dwa !!! Trzy!!! Cztery!! Pięc Milionow!! Mało !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując