Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28814
Stary 09.07.2010, 22:33
Ja wiem że Małecki ma niezły ciąg na bramkę ale to by było na tyle. Nie ma ani strzału ani dośrodkowania. W ostatniej rundzie tyle sytuacji zmarnował, nie potrafił z pola karnego w bramkę trafic. Gdyby rzeczywiście był taki super to by gonił Brożka w klasyfikacji strzelców a tak to był tylko szybkim skrzydłowym z niezłą kiwką. A na treningach było widać że dzieciak z niego
Odpowiedz cytując