Cytat:
|
Właściwie, zaryzykuję stwierdzenie, że Małecki jest naszym jedynym skrzydłowym.
|
Podpisuje się pod tym jednak uważam że Piotrek Brożek ma pewne predyspozycje do bycia skrzydłowym. Jest stosunkowo szybki i doscyc dynamiczny, posiada naprawdę solidne dośrodkowanie, gorzej ze zwrotnością. Osobiście widzę go na obronie.
Małecki ma natomiast tych predyspozycji znacznie więcej jednak za rzadko korzysta z mózgu. Łobodziński to oprócz dośrodkowania z pod kolana to nie zaoferuje nam nic więcej.
Jakieś parę lat temu pisałem że nie mamy ofensywy, naprawdę ciężko było się spodziewać że może to wyglądać jeszcze gorzej ale jednak dało się doprowadzić do sytuacji, w której mam problemy z wymieniem 5 podań na połowie przeciwnika.Tęsknie za takimi zawodnikami jak Marek Zieńczuk, Jean Paulista, nie wspominając już o Kosowskim. Przez ostanie lata to wszystko jakoś trzymało się dzięki solidnej defensywie, teraz już tego nie ma.
Zamiast robić w tym klubie co kol wiek aby uratować ten sezon to oni zajmują się poprawianiem nastroju kibiców próbując utwierdzić nas w przekonaniu, że to co złe jest dobre.
Co nam powiedzą na końcu okienka ? "W Polsce za drodzy, za granicą za drodzy, to manager chciał za dużo, to piłkarz chciał za dużo zarabiać, to ktoś nas przebił." Ile lat można tego słuchać ?