Wyświetl pojedynczy post
mikereg
Member
 
Od: 11.2006
Skąd: Anglia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12013
Stary 09.07.2010, 21:50
crazy dzieki za info, tan na starym kompie dzialolo wszystko a na tym tez ida wszystkie ale na IE a na firofox nic nie otwiera i pluje sie o wtyczki a wszystkie sa
Odpowiedz cytując