mikereg napisał(a):

|
pomocy mam laptopa z windowsem 7 i nie moge otwierac zadnych kamerek, mam napisane brakujace wtyczki windows media a jja go mam najnowszego jak tos wie prosze o rade
|
2. i 3. kamerka powinny chodzić bez problemu. Jeśli chodzi o 4. i 5. to najlepiej odtwarzac je w IE ale żeby chodziły trzeba u góry kliknąć na komunikat i zezwolić na otwarcie wtyczki (bo normalnie IE8 powinno zablokować tą kamerkę) A co do pierwszej kamerki to trzeba zainstalować QuickTimea ale pewności nie ma że będzie chodziła. Ale na kam 4 ( lub 5)jest prawie to samo co na kam 1