|
No niestety trzeba go przykładnie ukarać bo co sobie pomyśli taki np. Augustien który słynie z podobnych wybryków w Holandii?
No i trzeba szukać dodatkowo kogoś na miejsce Małeckiego. Mam nadzieję, że się skończy pół rocznym zawieszeniem a potem go sprzedadzą a nie po prostu nastąpi teraz zerwanie kontraktu.
patologię rodzi sytuacja w której pozwala się grajkom na za dużo, pyskowanie do trenera w trakcie meczu itp.
|