|
Parę osób się tu pytało o D. Kubowicza. Z tego co dziś usłyszałam został kupiony przez Bruk-bet (teramica coś tam coś tam) Nieciecza. Nie mam pewności czy wypożyczenie czy definitywny, ale raczej to drugie. Jutro się dowiem ewntualnie. W każdym razie w dobie jakże szerokiej kadry naszego zespołu całkiem ciekawe rozwiązanie ...
|