Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28803
Stary 09.07.2010, 21:23
Parę osób się tu pytało o D. Kubowicza. Z tego co dziś usłyszałam został kupiony przez Bruk-bet (teramica coś tam coś tam) Nieciecza. Nie mam pewności czy wypożyczenie czy definitywny, ale raczej to drugie. Jutro się dowiem ewntualnie. W każdym razie w dobie jakże szerokiej kadry naszego zespołu całkiem ciekawe rozwiązanie ...
Odpowiedz cytując