Wyświetl pojedynczy post
spartan
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1481
Stary 09.07.2010, 20:56
Nawołujmy do niepodsycania konfliktu z SKWK, do ignorowania wypocin przypominających wypracowanie ucznia zasadniczej szkoły zawodowej zamieszczanych na oficjalnych stronach reprezentujących kibiców naszego klubu. Ciekawe jak długo ta taktyka będzie zdawała egzamin. Być może niedługo się przekonamy. bardzo możliwe, ze już w poniedziałek po werdykcie w sprawie Małego. I zobaczymy wtedy kto kreuje "legendy" a kto kibicuje Wiśle.
ANTY-RABBIN-FRONT