Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7036
Stary 09.07.2010, 20:33
gdyby tak te 5 baniek co wpłyneło za transfery Głowy i Marcelo przeznaczyc na wzmocnienia to by spokojnie starczyło i na Sobiecha,Sadloka,Milinkovica,Kislyaka,Rodionowa i jeszcze Pietrasiaka.Takie wrażenie odnosze że jakby już kogoś klub co raz mniej interesował.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 09.07.2010 o godz. 20:56.
Odpowiedz cytując