Wyświetl pojedynczy post
akakiusz
Senior Member
 
Od: 03.2003
Skąd: OLKUSZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6025
Stary 09.07.2010, 20:14
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
Dalej, postępowanie Małeckiego jest karygodne i skandaliczne i musi być ukarane, w ten sposób aby klub na tym stracił jak najmniej, bo to że straci na tej sytuacji tak Klub jak i zawodnik jest dla mnie jasne. I kolejna sprawa, pewni Panowie powinni zrozumieć, że jeśli Im na Klubie zależy to zamiast zagłaskać zawodnika poklepując po ramieniu czy też jeszcze brnąc dalej (załatwiając mu *****i, jak to miało miejsce w przypadku Mihailovica w pewnej knajpie na rogu ul. Miechowskiej) powinni wyjaśnić mu co jest trąfem i w jaki sposób powinien się zachowywać nosząc BG na piersi, aby nie powtórzyła się sytuacja z Surmą wychowankiem wielbionym na kilku dzielnicach, a wkrótce po odejściu całującym eLkę.
Którzy pewni Panowie, kto to jest Mihailovic i co oni mu załatwiali
Zawsze wierni,choć pijani,zawsze z Wisłą - Pakos-Fani
Odpowiedz cytując