Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6024
Stary 09.07.2010, 20:14
gdyby Mały tak sie zachował powiedzmy 10 lat temu to nie miałbym nic przeciwko pozbyciu sie go z Wisły ale teraz jak kadra jest znacznie słabsza to już na strate takiego zawodnika nie można sobie pozwolic.
Odpowiedz cytując