Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6023
Stary 09.07.2010, 20:06
maxx304 napisał(a):Wyświetl post
Ogryzku, ale stwierdzenie "zostawmy Małeckiego, bo lepszych nie ma", nie prowadzi do niczego. Biorąc pod uwagę to, co napisałeś, to nawet jak go ukarzą, to będzie miał na to wyjebane, bo przecież i tak się go do składu przywróci. A może strzeli mu do głowy żeby znowu fochem rzucić. Bo przecież go nie wywalą, bo po co. Lepszych nie ma. W taki sposób utwierdza się go tylko w tym, że jest zajebisty i w ogóle rządzi. Bo to, że Ty powiesz, że lepszych nie ma, dla niego nie oznacza, że jest słabośredni jak reszta kadry. Nie. Skoro nie ma nikogo na moje miejsce, to znaczy że jestem full wypas i mogę dyktować warunki. Próbkę jego możliwości już miałeś. Co z tego, że może to i owo umie, jak przykładowo może nie zagrać w meczu ligowym czy pucharowym, który dla nas jest szalenie ważny? Wtedy gówno nam dają jego umiejętności, bo go na boisku nie ma. A poza tym drużyna ma osłabione morale, bo ich w****ia fakt, że jeden taki co to wyżej sra niż dupę ma, próbuje rządzić klubem. Na to chcesz pozwolić?
Weź przeczytaj mój post kilka stron wcześniej
(Napisałem tam że Małecki karę ponieść musi a trener ma zawsze rację w takich sytuacjach i nic nie usprawiedliwia zachowania Małego)

To jest natomiast polemika z argumentem że jest cienki jako piłkarz. Owszem jest cienki w porównaniu z Uche czy Kosowski ale nie z obecnym składem. To że jest dobrym piłkarzem nie znaczy że może się tak zachowywać. Jedno z drugiego nie wynika w moich postach!

Co nie zmienia faktu że karę ponieść musi za swoje zachowanie! Jaką? To już kwestia Zarządu i trenera. Nie 1 rok w ME bo to niczemu nie służy ale musi być wychowawcza.

Po prostu to są 2 różne rzeczy
- jego gra (ważna postać zespołu)
- zachowanie - siano w głowie (niestety)
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując