Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6020
Stary 09.07.2010, 19:52
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem,że poprzeczka ustawiona jest niezwykle nisko. Musi tylko umieć przyjmować,celnie podawać i potrafić dośrodkować w biegu. Czyli niezbędne minimum na zachodzie i wschodzie.
Marszałek - zobacz, jakich w tym okienku graczy testowaliśmy. Jakich ściągnęliśmy. Na koniec sprawdź, jaką mamy kadrę.
Może to da Ci do myślenia na temat możliwości Wisły i jej działaczy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.07.2010 o godz. 19:59.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując