Wyświetl pojedynczy post
satori
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6011
Stary 09.07.2010, 18:57
Skoro bedzie spotkanie w poniedzialek to juz mozna powiedziec ze wiadome jest to, ze Małecki z klubu nie wyleci..
To co przeczytalem na SKWK.. no szok.. po prostu zatkalo mnie. Nie wiem kto tam pisze te artykuly ale jak bym nalezal do tego stowarzyszenia to z reka na sercu dzisiaj chcialbym z tego odejsc.. Po drugie jak jakis jeden koles co ma jakies chore wizje moze zabierac glos za caly SKWK piszac "my".. Nie jest wam wstyd? mowie o tych ktorzy naleza do SKWK.
Odpowiedz cytując