mistrza życzyłem Niemcom. Ale skoro ich Hiszpanie wykopali to im już rybka - najważniejsze i tak poszło się kochać, czy 2, 3 czy czwarte - jeden pies. Dlatego niech ten brąz Urusi wywalczą, choćby za piękne gola Forlana i jego grę należy się chłopakom. A że przy okazji wyjdą jeszcze wyżej nad brasilieros i argentinieros - tym lepiej, trochę pokory w życiu nikomu jeszcze nie zawadziło
A mistrza niech ma Hiszpania, ma skład na raz na 20-30 lat i tym składem gra, jak powinna. Po mojemu najlepsi są.
Holendrzy taką pakę mieli tylko raz - tę z Cruyffem , Neeskensem and Co. Wtedy powinni dwa razy mieć puchar i dwa razy gospodarze im stanęli na drodze. Późniejsze Holandie to już nie to. Ta z dziś też nie.