wolfy napisał(a):

A z Szawle to będzie kaleczył Łobodziński, rozumiem? Przez 90 minut, bo zmienników brak? Od mniej więcej 70 minuty człapiąc?

Takie rzeczy (czyli zesłania do rezerw) mają miejsce w normalnych klubach. U nas normalnie nie jest, nie było i jeszcze pewnie długo nie będzie.
|
1. wolfy, choćby na skrzydle miała zagrać moja teściowa, Małecki powinien iść do rezerw. Jak raz popuścisz, potem się nie opamiętasz. Pisałem o precedensach, pamiętasz? Raz zobaczą, że im takie rzeczy uchodza płazem, będa to powtarzać. Już nie mówiąc o tym, że to brak szacunku dla barw klubowych. Taki sam, jak rzucenie koszulką.
2. "chamska propaganda sukcesu" - myślę, że więcej chamstwa było w Twoim podsumowaniu, niż w wypowiedzi Pana Bohdana. Każdy ma prawo do swojego zdania, a psim obowiązkiem ludzi uznających się za kulturalnych, jest trzymanie określonego poziomu.