Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28796
Stary 09.07.2010, 18:33
Wydaje mi się Markus, że się po prostu czepiasz:
1. dramat z Małeckim - wg Ciebie to wina działaczy?
2. szopka z grą Bunozy - musi wyrobić odpowiednie papiery i tyle, zdarzało się w wielu klubach, że brakowało jakichś wiz dla piłkarzy z innych krajów - pewnie nie świadczyło to zbyt dobrze o tych klubach ale Bunoza dopiero co podpisał kontrakt i parę dni zajmie załatwianie papierów
3. bezradność kadrowa ? Wisła właśnie dokonała dwóch świetnych finansowo transferów z klubu i zarobiła trochę kasy (albo zarobi bo jakie są terminy płatności nie wiem) Oba są uzasadnione. Sprowadza się zbyt wolno - zgoda!
4. Puste zapewnienia? Czyje ? Jakie?
5. Stadionowy burdel? Wina działaczy?

Ceniłem Twoje posty za merytoryczne podejście (w przeciwieństwie do niejakiego / niejakiej Wolfy). Teraz wydaje mi się, że konkurujecie ze sobą kto wygra wyścig na najbardziej zgrzędzącego forumowicza. (No konkurencję macie mocną!)

Może trochę dystansu. Najlepiej dystansu do pokonania - jakieś przebieżki, rower, trochę ruchu. Jest piękna pogoda.

Pozdrawiam i życzę więcej uśmiechu (nawet dostrzegając wszelkie złe strony działalności klubu, któremu kibicujemy)
Odpowiedz cytując