Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
LeszekABG
Senior Member
Od: 03.2009
Offline
#
17080
09.07.2010, 18:22
Wiem o Shakers'ie i Kamisie, że można tam obejrzeć. Shakers na Szewskiej, Kamis nie pamiętam, ale mówią na to ,,U Araba".
LeszekABG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do LeszekABG
Znajdź inne posty napisane przez LeszekABG