Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12001
Stary 09.07.2010, 18:22
Abstrahując od tego co w środku ...
Moja ostateczna refleksja jaka mi się nasunęła co do wyglądu zewnętrznego naszego Stadionu:
długo, Stadion nasz przypominał mi fortepian ale teraz już wiem, że jest to prawdziwa GALERA
Odpowiedz cytując