someonewisp napisał(a):

Jak niedawno pisałem, że transferów już nie będzie poza testowanymi to wielu z was w to wątpiło. Niestety nie będzie nic i nie jest to sianie defetyzmu. Niestety zarząd woli inaczej rozporządzić pieniędzmi za Głowę i Marcelo. Na pewno nie zostaną przeznaczone na transfery.
Ps. Jakoś się nie zdziwię gdy dostaniemy tradycyjny "wpier****" od Litwinów. Wtedy to głowy od razu polecą. I budowanie nowego zespołu skończy się na nieudanej próbie jego ratowania...
|
A jeśli możesz, to napisz dlaczego nie będzie transferów?Może masz jakieś źródła?
Bo ja słyszałem zupełnie coś innego...
Zobaczymy kto będzie miał racje.