Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28791
Stary 09.07.2010, 18:02
someonewisp napisał(a):Wyświetl post
Jak niedawno pisałem, że transferów już nie będzie poza testowanymi to wielu z was w to wątpiło. Niestety nie będzie nic i nie jest to sianie defetyzmu. Niestety zarząd woli inaczej rozporządzić pieniędzmi za Głowę i Marcelo. Na pewno nie zostaną przeznaczone na transfery.

Ps. Jakoś się nie zdziwię gdy dostaniemy tradycyjny "wpier****" od Litwinów. Wtedy to głowy od razu polecą. I budowanie nowego zespołu skończy się na nieudanej próbie jego ratowania...
A jeśli możesz, to napisz dlaczego nie będzie transferów?Może masz jakieś źródła?
Bo ja słyszałem zupełnie coś innego...
Zobaczymy kto będzie miał racje.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując