Wyświetl pojedynczy post
someonewisp
Banita
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28790
Stary 09.07.2010, 17:59
Jak niedawno pisałem, że transferów już nie będzie poza testowanymi to wielu z was w to wątpiło. Niestety nie będzie nic i nie jest to sianie defetyzmu. Niestety zarząd woli inaczej rozporządzić pieniędzmi za Głowę i Marcelo. Na pewno nie zostaną przeznaczone na transfery.

Ps. Jakoś się nie zdziwię gdy dostaniemy tradycyjny "wpier****" od Litwinów. Wtedy to głowy od razu polecą. I budowanie nowego zespołu skończy się na nieudanej próbie jego ratowania...
Odpowiedz cytując