Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3123
Stary 09.07.2010, 17:44
w zeszlym sezonie Kasperczak ,jak nie mogl korzystac z Glowackiego lub Marcelo ,stawiał na Jopa a nie Clebera to juz mowi samo za siebie. Poki co mamy chyba najgorszy srodek obrony w calej lidze
Odpowiedz cytując