|
Marko Milinkovic to piłkarz który dogadał się z Wisłą. Rozwiewam wasze wątpliwości językowe. Pamiętajcie o jednym, że w naszym zespole zagra dwukrotny najlepszy rozgrywający polskiej ligi Łukasz Garguła. Zapewne zapomnieliście jaka była euforia gdy pierwszy raz pokazano go w trykocie Wisły, a także pamięć ulotniła się z tym jakie on "piły śle" do napastników. Warto się cieszyć, że ten zawodnik na pełnych obrotach zagra wkońcu w Wiśle.
Lepiej zapobiegać niż leczyć
|