Bohdan Krzyżanowski napisał(a):

Szanowny WiślakMyślenice!
1. Jak Ty się wyrażasz? Tak wypowiadają się ludzie po drugiej stronie Krakowskich Błoń.
2. Moim skromnym zdaniem konflikt pomiędzy Patrykiem, a Wisłą powinien zostać wyjaśniony w klubowej szatni, a nie na forum publicznym. Małecki jest zawodnikiem młodym, niewystarczająco dojrzałym. Jestem przekonany, iż należy mu się ostatnia szansa. Powinien udowodnić, że jest godzien noszenia trykotu piłkarskiego z Białą Gwiazdą na piersi.
|
Nie zgodzę się z Tobą.Małecki ma 22 lata, na szeroko rozumianym zachodzie do którego jak rozumiem mamy równać byłby już w pełni ukształtowanym piłkarzem, u nas piłkarze w wieku 25, 26 lat to w dalszym ciągu "młodzi i obiecujący gracze"
Małecki powinien moim zdaniem zostać ukarany solidną karą finansową lub odbyć dla ostudzenia głowy kilka treningów z juniorską drużyną.