Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11998
Stary 09.07.2010, 16:40
element napisał(a):Wyświetl post
Widać to dobrze, obok windy tak?
komedia. Po raz kolejny brak logiki, chcieli to zabić to trzeba było to zrobić przed położeniem elewacji i sufitu. A tak rzuca się w oczy że ktoś wycinkę robił. Z drugiej strony trudno cokolwiek przewidzieć skoro koncepcja projektu zmienia się z dnia na dzień.
A ten powyższy słupek czy co to znów jest zniknie do czasu wyłożenia murawy czy tak zostanie?
To nie zmiana koncepcji, inwestor po prostu nie zdecydował się na realizację tych kiosków.
Cytat:
Jak płytą gipsowa to się wytnie dziure i po problemie
Obejdzie się nawet bez wycinania - płyta zapewne przymocowana jest do jakiegoś stelażu.

Ciekaw jestem jak rozwiązana zostanie kwestia tych kiosków - brak możliwości kupienia czegokolwiek do picia (czy zjedzenia) dla kibiców podczas meczu na stadionie za ponad 500mln to jakieś żarty.
Jakoś nie wyobrażam sobie aby 12tys kibiców podczas meczu (chociażby w sierpniu, jeśli dopuszczą przynajmniej trybunę wschodnią) nie mogło kupić napoju, zwłaszcza gdy temperatura powietrza przekraczać będzie 30*C.
Odpowiedz cytując