element napisał(a):

Widać to dobrze, obok windy tak?
komedia. Po raz kolejny brak logiki, chcieli to zabić to trzeba było to zrobić przed położeniem elewacji i sufitu. A tak rzuca się w oczy że ktoś wycinkę robił. Z drugiej strony trudno cokolwiek przewidzieć skoro koncepcja projektu zmienia się z dnia na dzień.
A ten powyższy słupek czy co to znów jest zniknie do czasu wyłożenia murawy czy tak zostanie?
|
To nie zmiana koncepcji, inwestor po prostu nie zdecydował się na realizację tych kiosków.
Cytat:
Jak płytą gipsowa to się wytnie dziure i po problemie
|
Obejdzie się nawet bez wycinania - płyta zapewne przymocowana jest do jakiegoś stelażu.
Ciekaw jestem jak rozwiązana zostanie kwestia tych kiosków - brak możliwości kupienia czegokolwiek do picia (czy zjedzenia) dla kibiców podczas meczu na stadionie za ponad 500mln to jakieś żarty.
Jakoś nie wyobrażam sobie aby 12tys kibiców podczas meczu (chociażby w sierpniu, jeśli dopuszczą przynajmniej trybunę wschodnią) nie mogło kupić napoju, zwłaszcza gdy temperatura powietrza przekraczać będzie 30*C.