Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5988
Stary 09.07.2010, 16:30
Cytat:
Tylko, że lista transferowa, to może być dla niego nagroda, a nie kara. Zsyłka do ME i obcięcie wypłat wydaje się lepszym rozwiązaniem.
Kiedyś Franek pobiegał w rezerwach i banicji od razu mu się lepiej grało. Z tym, ze Franek jest mądrym facetem, czego nie można powiedzieć o Małeckim.
Nie wim dlaczego, ale przypomniał mi się Kuzera. Gra on gdzieś jeszcze, a taki był z niego talent...?
A dla Wisły nie byłaby to nagroda, że pozbywa się piłkarskiego drewna za kasę, w dodatku chama, z którym ciężko się współpracuje, który nie ma podstawowego szlifu piłkarskiego tj.przyjęcie, podanie, dośrodkowanie? Który nie wie co to profesjonalizm? Któremu cokolwiek wytkniesz spotkasz się: "a Ty kim k**wa jesteś śmieciu" ? Dla mnie lista transferowa + zajebista kara pieniężna. Jeżeli nie byłoby ofert, lub miałby jakieś wąty, ew. jedno + drugie, to kolejna kara pieniężna i zsyłka do ME.

Choć najlepiej guma i ciasne drzwi, żeby mu porządnie wpier**lić, + zsyłka ale do fabryki TF w Myślenicach, niech porobi za niecałe 2k miesięcznie, może się dowie jak może smakować chleb...
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując