|
Zobaczymy mamy kasę. Moim zdaniem Kowalski to zdecydowanie zawodnik nie na Wisłę. Rezerwowym to moze byc Cleber ktory trudu sezonu moze nie wytrzyma ale pojedyncze mecze tak. Jest takze Singlar moim zdaniem zdecydowanie lepszy pomysl niz Kowalski.
Milinkovic- no coz jezeli mamy sie zgodzic na jego warunki- 3 letni kontrakt to dziekuje. Za 500k a nawet troche dolozyc i kupic 1 ale lepszego co cos wniesie do zespolu. Gwiazd ala Malecki ani zawodnikow przeplacanych kolejnych typu Lobodzinski nie potrzebujemy.
|