Wyświetl pojedynczy post
sovinho_02
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11984
Stary 09.07.2010, 15:33
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Narzekałem na niebieski to teraz ponarzekam na czerwony. Masakra, strasznie wpada w fiolet gorzej niż ten niebieski. W ogole nie pasuje do starej trybuny. Myślałem że to wina złej jakości zdjęć ale jak zobaczylem to:



to uważam że ten kto wybierał ten kolor to chyba był daltonistą

EDIT

To co jest na C to jest zimna czerwień która na tle niebieskich krzesełek wygląda jakby wpadała w fiolet, w przeciwieństwie do ciepłej czerwieni znajdująej się na trybunie D. Miejmy nadzieje że to tylko złudzenie optyczne, ale na zdjęciach wychodzi makabrycznie. Chociaż na kamerach wygląda nieco lepiej
A wie ktoś co to za pomarańczowy " słupek" na murawie będzie ?
Odpowiedz cytując