Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
sovinho_02
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
11984
09.07.2010, 15:33
crazykaro
napisał(a):
Narzekałem na niebieski to teraz ponarzekam na czerwony. Masakra, strasznie wpada w fiolet gorzej niż ten niebieski. W ogole nie pasuje do starej trybuny. Myślałem że to wina złej jakości zdjęć ale jak zobaczylem to:
to uważam że ten kto wybierał ten kolor to chyba był daltonistą
EDIT
To co jest na C to jest zimna czerwień która na tle niebieskich krzesełek wygląda jakby wpadała w fiolet, w przeciwieństwie do ciepłej czerwieni znajdująej się na trybunie D. Miejmy nadzieje że to tylko złudzenie optyczne, ale na zdjęciach wychodzi makabrycznie. Chociaż na kamerach wygląda nieco lepiej
A wie ktoś co to za pomarańczowy " słupek" na murawie będzie ?
sovinho_02
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sovinho_02
Znajdź inne posty napisane przez sovinho_02