Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11979
Stary 09.07.2010, 15:07
Narzekałem na niebieski to teraz ponarzekam na czerwony. Masakra, strasznie wpada w fiolet gorzej niż ten niebieski. W ogole nie pasuje do starej trybuny. Myślałem że to wina złej jakości zdjęć ale jak zobaczylem to:



to uważam że ten kto wybierał ten kolor to chyba był daltonistą

EDIT

To co jest na C to jest zimna czerwień która na tle niebieskich krzesełek wygląda jakby wpadała w fiolet, w przeciwieństwie do ciepłej czerwieni znajdująej się na trybunie D. Miejmy nadzieje że to tylko złudzenie optyczne, ale na zdjęciach wychodzi makabrycznie. Chociaż na kamerach wygląda nieco lepiej
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 09.07.2010 o godz. 15:32.
Odpowiedz cytując