Narzekałem na niebieski to teraz ponarzekam na czerwony. Masakra, strasznie wpada w fiolet gorzej niż ten niebieski. W ogole nie pasuje do starej trybuny. Myślałem że to wina złej jakości zdjęć ale jak zobaczylem to:
to uważam że ten kto wybierał ten kolor to chyba był daltonistą
EDIT
To co jest na C to jest zimna czerwień która na tle niebieskich krzesełek wygląda jakby wpadała w fiolet, w przeciwieństwie do ciepłej czerwieni znajdująej się na trybunie D. Miejmy nadzieje że to tylko złudzenie optyczne, ale na zdjęciach wychodzi makabrycznie. Chociaż na kamerach wygląda nieco lepiej
