kotlet06 napisał(a):

|
Patrząc na trybunę wschodnią wydaje mi się, że krzesełka na górnej trybunie między "S" i "Ł" są zamontowane niezgodnie z projektem. Powinny być pół na pół niebieskie i czerwone, tak jak między "W" i "I", a są same czerwone.
|
I nie tylko w tym miejscu, po prawej stronie szóstki nad wejściem, szkoda słó, a może taki plan dostali ... ja juz tylko czekam na otwarcie, bo czuje że dopiero na ligę wejdziemy.