Wyświetl pojedynczy post
greko1
Junior Member
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11978
Stary 09.07.2010, 14:41
kotlet06 napisał(a):Wyświetl post
Patrząc na trybunę wschodnią wydaje mi się, że krzesełka na górnej trybunie między "S" i "Ł" są zamontowane niezgodnie z projektem. Powinny być pół na pół niebieskie i czerwone, tak jak między "W" i "I", a są same czerwone.
I nie tylko w tym miejscu, po prawej stronie szóstki nad wejściem, szkoda słó, a może taki plan dostali ... ja juz tylko czekam na otwarcie, bo czuje że dopiero na ligę wejdziemy.
Odpowiedz cytując