Piotrek87 napisał(a):

|
Blanco ja widziałem Małeckiego nie raz jak balował na mieście a konkretnie we Fratnicu.
|
I co że balował? Odmawiasz mu prawa do zabawy? Jest piłkarzem a nie mnichem z Shao Lin. Nie mozna też przesadzać w druga stronę. Dał dupy to jest fakt ale apeluje o zachowanie zdrowego rozsadku.