Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5966
Stary 09.07.2010, 14:34
Piotrek87 napisał(a):Wyświetl post
Blanco ja widziałem Małeckiego nie raz jak balował na mieście a konkretnie we Fratnicu.
I co że balował? Odmawiasz mu prawa do zabawy? Jest piłkarzem a nie mnichem z Shao Lin. Nie mozna też przesadzać w druga stronę. Dał dupy to jest fakt ale apeluje o zachowanie zdrowego rozsadku.
Odpowiedz cytując