Ambicja nim raczej nie kierowała kiedy odmówił trenerowi gry...

Kara na pewno,tylko jaka? Wyrzucenie z klubu raczej nie wchodzi w grę. To by było nie mądre,zaraz Legia albo inna Amica by go zatrudniła ,a po złości myślę że Patryk by poszedł z miłą chęcią . Ja bym postawił na rundę jesienną w ME, i po kieszeni

.