Wyświetl pojedynczy post
LooNatyk
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5961
Stary 09.07.2010, 14:29
no wlasnie, z takimi grajkami nie osiagniemy nic. Dlatego jak go wywala, to plakal nie bede. Ma chlopak talent, ale to nie wina klubu, ze ma siano we lbie.
Odpowiedz cytując