blanco napisał(a):

|
Wez sie ogarnij ,bo wypisujesz herezje jak nie w temacie transferowym to teraz o Małeckim. Widziałeś go kiedyś jak baluje na mieście...? Oskarżasz tylko chłopaka bezpodstawnie... Patryk ma ambicję,której brakuje innym pseudo-gwiazdorom z Wisły.Tylko z takimi zawodnikami jak on nasz klub w końcu do czegoś dojdzie i będzie coś znaczył w Europie...
|
bezpodstawnie - niezły żarcik

Małeckiego balowanie to przecież od dawna tajemnica poliszynela no ale grunt, że baluje w dobrym towarzystwie
