Wyświetl pojedynczy post
fond
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5958
Stary 09.07.2010, 14:27
blanco napisał(a):Wyświetl post
Wez sie ogarnij ,bo wypisujesz herezje jak nie w temacie transferowym to teraz o Małeckim. Widziałeś go kiedyś jak baluje na mieście...? Oskarżasz tylko chłopaka bezpodstawnie... Patryk ma ambicję,której brakuje innym pseudo-gwiazdorom z Wisły.Tylko z takimi zawodnikami jak on nasz klub w końcu do czegoś dojdzie i będzie coś znaczył w Europie...
bezpodstawnie - niezły żarcik Małeckiego balowanie to przecież od dawna tajemnica poliszynela no ale grunt, że baluje w dobrym towarzystwie
Odpowiedz cytując