flamengista napisał(a):

Dobrze zrozumiałeś, wina Małeckiego jest ewidentna.
W tym temacie jednak rozmawiamy o roli Kasperczaka w tej sprawie.
Moim zdaniem jeśli Małecki nie przeprosi trenera, a trener te przeprosiny przyjmie - to powinien wylecieć do ME.
|
Mozesz konkretniej napisac?