Wyświetl pojedynczy post
bydlaszewski
Banita
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1478
Stary 09.07.2010, 14:24
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Dobrze zrozumiałeś, wina Małeckiego jest ewidentna.

W tym temacie jednak rozmawiamy o roli Kasperczaka w tej sprawie.

Moim zdaniem jeśli Małecki nie przeprosi trenera, a trener te przeprosiny przyjmie - to powinien wylecieć do ME.
Mozesz konkretniej napisac?