|
Dawno mnie tu nie było, ale teraz nie wytrzymałem. Co to jest to SKWK że jedzie po trenerze własnego klubu za to, że jeden czy drugi smark nie chce siedzieć na ławie. To jakieś kpiny, Małecki ma potencjał ale sodówa tryska mu uszami, jeżeli teraz robi takie jaja to kto mi zagwarantuje ze nie zacznie w przyszłości robić Kasprowi a przez co Wiśle pod górkę? Nie wiem czy nauczył się tego w "reprezentacji" czy podszepnął mu menago ale za takie coś powinni mu zabrać premie na cała rundę. A SKWK które szuka przyczyn tępoty Małeckiego u Kasperczaka ośmiesza się na forum. W liczących się klubach na ławie siedzą zawodnicy którym Małecki mógłby jedynie buty pastować i nie narzekają. Niech któryś coś bąknie, bo o nie wyjściu na mecz nikt nawet nie myśli, to do widzenia i po sprawie.
|