blanco napisał(a):

|
Wez sie ogarnij ,bo wypisujesz herezje jak nie w temacie transferowym to teraz o Małeckim. Widziałeś go kiedyś jak baluje na mieście...? Oskarżasz tylko chłopaka bezpodstawnie... Patryk ma ambicję,której brakuje innym pseudo-gwiazdorom z Wisły.Tylko z takimi zawodnikami jak on nasz klub w końcu do czegoś dojdzie i będzie coś znaczył w Europie...
|
Jesteś z SKWK?
Ambicja polega na tym, że jak mnie posadzą na ławce i dają pograć nawet 30min to wychodzę na boisko i walczę do upadłego, daje z siebie 120%, a nie strzelam fochy i obrażam się na cały świat.