Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 09.07.2010, 14:10
Miami Heat przypomina Real Madryt z zeszłego sezonu. Niesamowita ofensywna trójka Wade-LeBron-Bosh i długo, długo nic.

Nie mają ani jednego porządnego centra, rozgrywającego, sensownych rezerwowych. Do tego potencjalny konflikt o pozycję gwiazdy w zespole. Przecież liderem tej drużyny był Wade, ma teraz potulnie oddawać piłkę Jamesowi?

Na pewno będzie to fascynująca drużyna, którą się będzie oglądało z przyjemnością. Ale mam poważne wątpliwości, czy uda im się zdobyć mistrzostwo.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując