Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5942
Stary 09.07.2010, 13:58
Od dawna twierdziłem, że z Małeckiego nic nie będzie. Gość ma talent bez dwóch zdań. Jego problemem jest to, że ma nie po kolei w łepetynie.

Im prędzej się go pozbędziemy tym lepiej.

SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
Owszem, dzis by nie powachala.. ale najlepsze lata ma dopiero przed soba
jeszcze o nim uslyszycie, i o cenach ktore beda sie przewijac wokol jego transferu.. szkoda ze nie bedzie to dotyczyc Wisly
Jak profesjonalny klub chce kupić zawodnika to sprawdza też jego "background". Takie rzeczy jak ta akcja będą się jeszcze Jaśnie Wielmożnemu i Oświeconemu odbijać czkawką.
Ostatnio edytowane przez Krissu : 09.07.2010 o godz. 14:00.
Odpowiedz cytując