Od dawna twierdziłem, że z Małeckiego nic nie będzie. Gość ma talent bez dwóch zdań. Jego problemem jest to, że ma nie po kolei w łepetynie.
Im prędzej się go pozbędziemy tym lepiej.
SpoXsteR napisał(a):

Owszem, dzis by nie powachala.. ale najlepsze lata ma dopiero przed soba
jeszcze o nim uslyszycie, i o cenach ktore beda sie przewijac wokol jego transferu.. szkoda ze nie bedzie to dotyczyc Wisly
|
Jak profesjonalny klub chce kupić zawodnika to sprawdza też jego "background". Takie rzeczy jak ta akcja będą się jeszcze Jaśnie Wielmożnemu i Oświeconemu odbijać czkawką.