Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5939
Stary 09.07.2010, 13:57
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
no coz, jesli to sie potwierdzi z Malym to jakies 3 mln euro bedziemy w dupe, a i sportowo na dzis dzien siadziemy, szkoda
Po pierwsze primo. Z tych 3 mln i tak Wisła by nie powąchała.
Po drugie primo wcale nie musimy sportowo tracić, liczę ze wtedy kontrakt Małego zajmie inne pomocnik/skrzydłowy
Po trzecie strata Małego może oznaczać tylko lepiej dla klubu, zobacz co Patryk grał na wiosne? NIC. I do tego rozwalał atmosfere na boisku i w szatni wprowadzając nerwową atmosferę. Jak dla mnie pozbycie się go wyjdzie Wiśle tylko na dobre.
Odpowiedz cytując