Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5937
Stary 09.07.2010, 13:56
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Marszałek - idąc twoim tokiem rozumowania od razu niech rozwiążą z nim kontrakt i puszczą za darmo
Pisząc coś takiego wg mnie sam robisz z siebie (wiadomo co). Weź popatrz chłodno, biznesowo (tak często lansujesz to stwierdzenie) - Małecki jednak jest coś wart, czemu niby klub ma te pieniądze wyrzucać w błoto? Lepiej go sprzedać.

)
Nic za darmo. Napisałem wszakże,że może wykupić swój kontrakt i droga wolna. A sprzedać?pewnie,że tak ale kto go za dobre pieniądze kupi? Nie wiem ile on zarabia i mało mnie to interesuje, ale podstawa obecnie jest ukaranie go. Nie masz gwarancji,że facet nie odmówi wyjścia na murawę w czasie meczu pucharowego. Lub co by było zabawniejsze, zejścia z murawy. I nie napisałem nigdzie ,że optuje za rozwiązniem z nim kontraktu za porozumieniem stron,jak nieładnie sugerujesz.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując