Ogryzek napisał(a):

Marszałek - idąc twoim tokiem rozumowania od razu niech rozwiążą z nim kontrakt i puszczą za darmo
Pisząc coś takiego wg mnie sam robisz z siebie (wiadomo co). Weź popatrz chłodno, biznesowo (tak często lansujesz to stwierdzenie) - Małecki jednak jest coś wart, czemu niby klub ma te pieniądze wyrzucać w błoto? Lepiej go sprzedać.
)
|
Nic za darmo. Napisałem wszakże,że może wykupić swój kontrakt i droga wolna. A sprzedać?pewnie,że tak ale kto go za dobre pieniądze kupi? Nie wiem ile on zarabia i mało mnie to interesuje, ale podstawa obecnie jest ukaranie go. Nie masz gwarancji,że facet nie odmówi wyjścia na murawę w czasie meczu pucharowego. Lub co by było zabawniejsze, zejścia z murawy

. I nie napisałem nigdzie ,że optuje za rozwiązniem z nim kontraktu za porozumieniem stron,jak nieładnie sugerujesz.