tofik napisał(a):

Flamengisto, a komunikat oficjalnej ? Wg mnie to jest wyraźna sugestia, że piłkarz zachował się nieprofesjonalnie. Wina Małeckiego jest ewidentna. Jeśli źle zrozumiałem to przepraszam
|
Dobrze zrozumiałeś, wina Małeckiego jest ewidentna.
W tym temacie jednak rozmawiamy o roli Kasperczaka w tej sprawie.
Moim zdaniem jeśli Małecki nie przeprosi trenera, a trener te przeprosiny przyjmie - to powinien wylecieć do ME. Bo nie może być tolerowania sytuacji, w której zawodnicy kwestionują autorytet trenera.
Skorża pozwolił sobie na to, że Piotr Brożek go op.niczył podczas meczu i już go u nas nie ma.