Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1474
Stary 09.07.2010, 13:50
tofik napisał(a):Wyświetl post
Flamengisto, a komunikat oficjalnej ? Wg mnie to jest wyraźna sugestia, że piłkarz zachował się nieprofesjonalnie. Wina Małeckiego jest ewidentna. Jeśli źle zrozumiałem to przepraszam
Dobrze zrozumiałeś, wina Małeckiego jest ewidentna.

W tym temacie jednak rozmawiamy o roli Kasperczaka w tej sprawie.

Moim zdaniem jeśli Małecki nie przeprosi trenera, a trener te przeprosiny przyjmie - to powinien wylecieć do ME. Bo nie może być tolerowania sytuacji, w której zawodnicy kwestionują autorytet trenera.

Skorża pozwolił sobie na to, że Piotr Brożek go op.niczył podczas meczu i już go u nas nie ma.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo