Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28756
Stary 09.07.2010, 13:39
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Poproszę o argumenty.Bardzo mnie one ciekawią.
Nie piszemy ogólnikami, to forum Wisły a nie onetu.
Argumenty chcesz? Chłopie... o Legii nie pisze z oczywistych względów. Na papierze wygląda to naprawde imponująco, jak dojdzie do nich ten cały Tshibamba czy jak mu tam to chyba będzie pozamiatane.

LECH POZNAŃ
Odszedł Robert Lewandowski
Przyszedł Artur Wichniarek, Jacek Kiełb

Bramkarzy my i Pyry mamy na podobnym poziomie, o obronie nie piszę bo jest jasnym że my dokonaliśmy znaczącego regresu, pomoc powiedzmy że na tym samym poziomie. Atak:
My Brożek, Boguski, Żurawski
Oni Wichniarek, Mikołajczak,Chrapek
Tutaj widze lekki remis ze wskazaniem na nas.
Reasumując nasze straty w obronie znaczą zbyt wiele wobec ich osłabień w ataku.

Polonia
Przyszedł zaciąg z Bełchatowa(Kozik, Rachwał,Nowak,Pietrasiak), szykują kolejne transfery do ataku (Novak?Sobiech) i jeszcze ma do nich dojść Sadlok.
Dodajmy do tego aktualną kadrę i okazuje się że jesteśmy również za Polonią.

Ktoś tutaj napisał o Koronie i Jagieloni (zgadzam się) a także nie zapominajmy o Zagłębiu Lubin.

Nie wiem jak wy ale ja obawiam się o ten sezon. Jeśli dojdzie do katastrofy w lidze to znowu dojdzie do rewolucji jak co roku a boss znowu będzie snuł wizje o wielkiej Wiśle.

Chciałbym się mylić.
Odpowiedz cytując