delukas96 napisał(a):

|
nie chcę się wdawać w zbędną polemikę: zobacz jak im zależy na napastniku - o Rudnevsa, który jest ich priorytetem walczą jakieś niecałe 2 miesiące. My nie mamy obrony a oni na razie ataku więc mają w tej chwili podobne możliwości, co my
|
Jest gorzej! My bez napastnika w zeszłym sezonie (Brożek kontuzjowany albo bez formy) zajęliśmy 2 miejsce dzięki świetnej OBRONIE. Traciliśmy mało a zawsze udało się wcisnąć te 2 albo 1 bramkę.
Lech teraz jest w takiej sytuacji jak my w zeszłym sezonie, ma dobrą obronę i bramkarza i mało traci z tyłu ale nie ma napastnika.
My natomiast bez obrony będziemy jak Lech ale z przed 3 sezonów - nastrzelamy i 3 bramki a stracimy też 3? I pięknie zremisujemy?
Zespół buduje się od tyłu. Jak masz obronę to przynajmniej nie przegrywasz i masz szansę wcisnąć tą 1 bramkę na wagę zwycięstwa.