Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28755
Stary 09.07.2010, 13:32
delukas96 napisał(a):Wyświetl post
nie chcę się wdawać w zbędną polemikę: zobacz jak im zależy na napastniku - o Rudnevsa, który jest ich priorytetem walczą jakieś niecałe 2 miesiące. My nie mamy obrony a oni na razie ataku więc mają w tej chwili podobne możliwości, co my
Jest gorzej! My bez napastnika w zeszłym sezonie (Brożek kontuzjowany albo bez formy) zajęliśmy 2 miejsce dzięki świetnej OBRONIE. Traciliśmy mało a zawsze udało się wcisnąć te 2 albo 1 bramkę.
Lech teraz jest w takiej sytuacji jak my w zeszłym sezonie, ma dobrą obronę i bramkarza i mało traci z tyłu ale nie ma napastnika.

My natomiast bez obrony będziemy jak Lech ale z przed 3 sezonów - nastrzelamy i 3 bramki a stracimy też 3? I pięknie zremisujemy?

Zespół buduje się od tyłu. Jak masz obronę to przynajmniej nie przegrywasz i masz szansę wcisnąć tą 1 bramkę na wagę zwycięstwa.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 09.07.2010 o godz. 13:35.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując