|
Jesli kopacz Malecki strzela focha,bo przegrał rywalizację z Łobodzińskim,to znaczy,że się nie nadaje do poważnej piłki.
Jesli kopacz Małecki swoim zachowaniem ma na celu wymyszenie transferu do innego klubu,to znaczy,że się nie nadaje do poważnej piłki. Tak czy siak klub nie powinien robić z siebie pośmiewiska i najbliższy sezon piłkarz Małecki powinien spędzić w ME. Może nauczy się tam jakże trudnej sztuki dośrodkowania. I jak dla mnie po dłuższym namyśle, temat Małeckiego w Wisle nie istnieje. Trzeba kogoś ściągnąć na jego miejsce, krótka piłka.
Testowany przez nas Holender tez miał jakieś problemy z samym sobą,więc nikt się z nim tam nie pierniczy i musi szukać zatrudnienia w Polsce.Rozumiecie,Holender z takim CV w Polsce! Na pewne zachowania nie ma pobłażania. To jest pracownik i musi wykonywać swoją pracę,jak się nie podoba niech wykupi swój kontrakt i do widzenia. Nikt nikogo na siłę nie trzyma.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|