Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5924
Stary 09.07.2010, 13:22
Na razie mamy enigmatyczny, bo bardzo wstrzemięźliwy komunikat klubu. I rewelacje wypisywane przez portal goool.pl, czyli odpowiednik Faktu.

Radzę więc spokojnie poczekać na dalszy rozwój wypadków. Na pewno wiadomość, że Małecki rozpoczął bunt jest fatalna. Mimo spadku formy Patryk był jednym z niewielu zawodników, którzy po wejściu z ławki dawali coś drużynie. Mamy za szczupłą kadrę, by nie przejmować się takim dodatkowym osłabieniem.

Ale może jeszcze chłopak się opamięta.

Z drugiej strony w tak zdecydowaną reakcję klubu nie chce mi się wierzyć. Zakaz wstępu na teren klubu to przecież uniemożliwienie wypełniania obowiązków pracowniczych i podstawa do anulowania kontraktu przez PZPN z winy pracodawcy. A ja nie wierzę w to, że nawet skonfliktowana z piłkarzem Wisła nie chciałaby zarobić na jego ewentualnym transferze.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując