Wyświetl pojedynczy post
delukas96
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28749
Stary 09.07.2010, 13:22
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Oni stracili 1 napastnika, my całą linię obrony.... więc spójrz trochę obiektywnie.

Myślałem że kiedy odejdzie Lewandowski to my bez zmian w składzie zdobędziemy MP. Teraz wiem ze Lech ma więcej atutów na ten moment. Dadzą w końcu te 1,5 mln euro na 2 napastników i mają problem z głowy. A my....

Żebyś się nie zdziwił co do Kiełba - wg mnie ma większy potencjał niż Peszko czy Krivets. No ale to wyjdzie dopiero z czasem.
nie chcę się wdawać w zbędną polemikę: zobacz jak im zależy na napastniku - o Rudnevsa, który jest ich priorytetem walczą jakieś niecałe 2 miesiące. My nie mamy obrony a oni na razie ataku więc mają w tej chwili podobne możliwości, co my
Odpowiedz cytując