Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
 
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28747
Stary 09.07.2010, 13:20
PANDEM0NIUM napisał(a):Wyświetl post
Na tą chwilę nie mamy szans z Legią, Polonią i mimo wszystko z Lechem. (oczywiście kadrowo)
Brutalne ale prawdziwe, wiekszasc kibicow kieruje sie sercem i nie dostrzegaja, lub nie chca dostrzec, prawdy, a ta jest na ta chwile taka jak powiedziales.
Ostatnio edytowane przez dzollo : 09.07.2010 o godz. 13:42.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując